עיצוב מטבחים

בשנים האחרונות המטבח הפך לאחד האזורים הפופולארים בבית. מלבד העובדה שאנו מבלים בו זמן רב לטובת בישול או סעודה, הרי שבבתים רבים הוא משמש כאזור אירוח לכל דבר. זו הסיבה מדוע כל כך חשוב להשקיע מחשבה בעיצוב מטבחים כדי שהם יהיו לא רק יפים אלא גם פרקטיים לשימוש יומיום.  אז מהו  עיצוב מטבחים פרקטי?

עיצוב מטבחים ניצן הורוביץכלל מספר 1 – לא כל הנוצץ זהב הוא

היופי לא תמיד מעיד על האיכות. זוהי אקסיומה שנכונה לכל תחום בחיים וגם לנושא עיצוב מטבחים. אם אתה מעוניין במטבח חדש, וודא כי הוא מתוכן היטב – מכיל מספיק מקומות אחסון, שטח עבודה רחב,  מאפשר עבודה נוחה וקלה, כך שכל מה שתהיה זקוק לו יהיה בהישג ידך.

כלל מספר 2 –  איכות החומרים

במטבח אנו עובדים עם מים, אש ומגוון חומרי גלם. מאחר ועיצוב מטבחים מצריך השקעה כספית נדיבה, כדאי מאוד שהמטבח שנעצב, יהיה עשוי מחומרים איכותיים וישמש אותנו לאורך זמן. כך למשל, חשוב לשים לב לאיכות העץ, לסוג משטח העבודה, הפרזול ועוד. הרי לא הינו רוצים תוך שנה לראות שריטות על המשטח, דלתות או מגירות נשמטות ממקומן וידיות מחוסרות ברגים.

כלל מספר 3 – תכנון מיקום מוצרי חשמל במטבח

כשמתכננים עיצוב פנים מטבחים, אחד הנושאים שחשוב לתת עליהם את הדעת הוא מיקום מוצרי החשמל. ראשית צריך לתכנן אילו מוצרי חשמל נרצה למקם במטבח –  האם נרצה קולט אדים, מדיח כלים, מכונת כביסה או מייבש. האם המקרר הוא עם דלת אחת או שתיים. מוצרי חשמל גוזלים מקום רב ומשפיעים מאוד על השטח שנותר פנוי לטובת מקומות אחסון ומשטח העבודה.

עיצוב פנים למטבח ניצן הורוביץכלל מספר 4 – לא לרוץ אחרי טרנדים ואופנה

עיצוב מטבחים הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של כל חלל המגורים ולכן כשמעצבים מטבח חשוב להתאים את סגנון העיצוב לכל החלל. כך למשל, אם החלל מעוצב בסגנון כפרי מומלץ לבחור במטבח פרובינציאלי  ואם מדובר בחלל מגורים בסגנון הייטק מינימליסטי, כדאי שגם הקו העיצובי של המטבח יהיה תואם. למרות שמטבח בצבע אדום, כתום או ירוק יכול להישמע מפתה, כדאי להימנע מעיצובים בצבעים נועזים מאחר ומואסים בהם מהר מאוד. במקום זאת חובבי הצבעים הנועזים יכולים  לשלב אלמנטים עיצוביים וכך לשדרג את העיצוב כולו.

כלל מספר 5 – עיצוב מטבחים זה עניין של תקציב

כמו כל דבר בחיים, גם עיצוב מטבחים נגזר מהתקציב שהגדרנו לטובת המשימה. אם אתה לא רוצה למצוא את עצמך ללא גופי תאורה או ללא חיפוי קרמיקה, תוודא שהתקציב שלך יהיה מתוכנן היטב ותדאג לבדוק בקביעות, האם אתה עומד בתקציב כנדרש. עיצוב מטבחים זוהי משימה מאתגרת. אם חשוב לך שהמטבח שלך יהיה הצלחה מובטחת, שתהנה ממנו ותתאהב בו בכל פעם מחדש, מומלץ לפנות למעצב פנים. לסטודיו ניצן הורוביץ- סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים יש ניסיון רב בתחום עיצוב מטבחים. הנך מוזמן ליצור קשר לפגישת היכרות לא מחייבת, ואשמח לסייע לך.
לקביעת פגישה בנוגע לעיצוב מטבחים יוקרתיים אנא התקשרו למספר 052-6935632 או מלאו פרטים בטופס כאן