עיצוב חנויות קטנות ע"י מעצב פנים

שיתוף

חנויות קטנות הן חנויות של עסקים בינוניים וקטנים אשר מחזור העסקים שלהן הוא בין שמונים למאתיים אלף ש"ח בשנה.
בין עסקים אליו ניתן למצוא חנויות המוכרות מוצרים שונים כגון: כלי בית, מוצרי אוכל, מוצרי אלקטרוניקה או מתן שירותים כגון בניית אתרים, ראיית חשבון וכו'.
כאשר חנויות אלו מעוצבות ביד מקצועית ע"י מעצב פנים הן נותנות ללקוח שנכנס לבקר בתוכן או המעוניין לקנות את שרותיהן, חוויה שונה וטובה.

חנויות מוצרים

בחנות המוכרת מוצרי מדף שונים, החל בכלי אוכל דרך כלי כתיבה וכלה במוצרי אלקטרוניקה, יש חשיבות גבוהה כיצד ועל אילו מדפים מונחים המוצרים וכמה מקום מעבר
יש ללקוח לתנועה בחנות. בחנויות שוקולד בוטיק למשל, נהוג להניח שולחן גדול ועליו פרלינים רבים במרכז החלל והלקוח יכול להסתובב סביבו כלווין. השולחן אם כן, הופך למרכז החנות.
בחנויות בוטיק נוספות כאשר כל מוצר עולה כסף רב (חנויות לממכר מכונות קפה למשל) יש צורך במידוף נכון של המוצרים, השארת רווח מספיק לכל מוצר. בכך חווית הלקוח היא של יוקרה וערך רב.

חנויות שירותים

כאשר החנות המיועדת מוכרת שירות מסוים ולא מוצר, חשוב מאוד להעזר בשירותיו של מעצב פנים כאיש מקצוע על מנת להפוך את חלל החנות למקום מזמין, נעים וחם.
לקוח אשר יישב על כיסא מפנק, יהנה משילוב צבעים מעניין לעין ויבחין בתמונות יפות על הקיר, יוכל להנות מתחושה טובה בחלל בו הוא נמצא ובכך להגדיל את הסיכוי
שהוא ירכוש את השירות המוצא לו.

מסתבר שעיצוב פנים החנות משפיע רבות על ההחלטה של הלקוח האם לקנות את המוצר או השירות המוצעים לו.

עוד מהבלוג