עיצוב חנויות

עיצוב חנויות הפך בשנים האחרונות לטרנד פופולרי. יותר ויותר בעלי עסקים משקיעים תקציב לא מבוטל בעיצוב החנות כדי למשוך לקוחות ולשדר אופנתיות ויוקרה. אז למה בעצם כל כך כדאי להשקיע בשכירת שירותיו של מעצב חנויות מקצועי? להלן 5 נימוקים עיקריים.
  1. עיצוב מושקע מזמין את הלקוחות להיכנס פנימה ומעלה את פוטנציאל המכירה כשהחנות שלכם ממוקמת במקום עמוס ומלא מתחרים, עיצוב מושקע יכול להוות עבורכם יתרון עצום. עיצוב מעניין, אסטטי ומקורי מושך את תשומת לב הלקוחות ומזמין אותם להיכנס פנימה.  תסקרנו את הלקוחות עם עיצוב מוקפד ומרתק ומטיח לכם שהלקוחות יבואו לבקר רק מתוך הסקרנות.
  2. עיצוב מרשים הופך אתכם למרשימיםעיצוב פנים בחנות ניצן הורוביץ אם אתם עסק מתחום היופי, האופנה, הסטיילינג, העיצוב, אתם חייבים להוות דוגמא של כל אלה לטובת לקוחותיכם . הדוגמא באה לידי ביטוי בכל תחום בעסק שלכם, עיצוב האריזה, איכות המוצר ובטח גם בעיצוב החנות. הרי תחשבו לרגע, עד כמה תרצו לרכוש שירות של סטייליסט שמתלבש מרושל?
  3. עיצוב בדרך למיצוב פעמים רבות עיצוב מושקע מרמז גם על איכות המוצר. קחו למשל חנות בגדים שנראת כמו מחסן לעומת חנות מעוצבת ואסטטית? כשהחנות שלכם מסוגננת ומעוצבת בטוב טעם, תוכלו למצב את העסק גבוה יותר ולתמחר את השירות או את המוצר שלכם בהתאם. אז אמנם מעצב חנויות זו השקעה כספית, אך ללא ספק זוהי השקעה שתחזור אליכם ובגדול.
  4. עיצוב כאקט מבדל עיצוב חנויות מזמן הפך לערך מבדל. בשוק רווי מתחרים, כאשר כולם מוכרים פחות או יותר את אותה הסחורה ומספקים את אותו השירות, חלל המעוצב בצורה ייחודית זוהי הדרך שלכם לבדל את המותג ואת החנות שלכם על פני מתחריכם.
  5. יוצר חוויהעיצוב חנויות ניצן הורוביץ תודו שזו חוויה מהנה לרכוש בחנויות שמעוצבות להפליא, הרי כולנו נמשכים ליופי ולסטייל ועבור רבים זהו גם ערך עליון. זו הסיבה מדוע רבים בוחרים להסתובב בחנויות בקניון במקום לשוטט בשווקים.

עיצוב חנויות עם סטודיו ניצן הורוביץ – משרד עיצוב פנים

אז אחרי שהבנו מדוע כדאי מאוד להשקיע במעצב חנויות, אני מזמין אתכם לפנות אל הסטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים–  ניצן הורוביץ, כדי לעצב עבורכם חנות מסוגננת ובעלת שיק. בזכות ניסיון רב שצברנו בעיצוב חנויות, החנות שלכם בקלות תמשוך לקוחות פנימה ותעלה את המכירות. לתיאום מפגש היכרות התקשרו ונשמח לסייע. לייעוץ לגבי עיצוב חנות  או חלל מסחרי התקשרו אלינו : 052-6935632